Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1409 (5774743)
Зареєстровано:26 Березня 2020
Тема звернення:Інші питання, що стосуються облаштування пляжів та зон відпочинку біля води
Відповідальний:КП ”Утримання зелених насаджень” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Цимбалюк Віталій Олександрович
Дата контролю:10 Квітня 2020
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Навколо 2-го озера не прибрані доріжки. Доріжка яка ближче до проспекту перемоги наче ніколи не прибиралась.
Чи є хтось відповідальний за цю ділянку?
Прошу прибрати і розібратись хто має слідкувати за прибиранням цієї ділянки.