Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-1782 (5774794)
Зареєстровано:26 Березня 2020
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Осипов Валентин Олександрович]
Дата контролю:31 Березня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

ВСТАНОВЛЕННЯ ШУМОЗАХИСНИХ СПОРУД НА МІЖНАРОДНІЙ ТРАСІ КИЇВ-ОДЕСА (Компетенція Служби автомобільних доріг Київської області).

Повторне звернення!
Попередньо направлені: 23 Липня 2019 Б-18740, 31 Липня 2019, Б-18993, 7 Серпня 2019, Б-19177, 13 Серпня 2019
Б-19353

Проблемне питання мешканців, зокрема будинку за адресою:
пр-т. Академіка Глушкова 34, та інших житлових будинків по обидва боки проспекту Академіка Глушкова від Одеської площі і до будинку за адресою: Академіка Глушкова, 36 (зовсім невелика ділянка) полягає у наявності постійного потужного гулу та шуму автотранспорту, що на швидкості пересувається проспектом, із-за якого неможливо залишити на ніч відкритими вікна, зокрема влітку для провітрювання. Слід також зазначити, що у весняний, літній та осінній період часу також збільшується кількість перегонів на проспекті автомобілістами та мотоциклістами, що взагалі унеможливлює відпочинок.

Такий стан справ, зокрема постійний гул траси, порушує права громадян, встановлені законодавством України, зокрема Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від
24 лютого 1994 року №4004-XII.

Відповідно до листа Департаменту земельних ресурсів Виконавчого органу Київської міської ради від 23.08.2019 №057/Б-1441-3058 питання встановлення шумозахисного екрану на міжнародній дорозі Київ-Одеса входить до компетенції Служби автомобільних доріг Київської області. Крім того відповідно до ст.9 Закону України ”Про автомобільні дороги” складовими дороги загального користування у межах смуг відведення є, зокрема, шумозахисні споруди.

Враховуючи викладене прошу Службу автомобільних доріг Київської області вжити необхідних заходів щодо встановлення шумозахисних екранів по пр-ту Академіка Глушкова. По факту це буде зовсім невелика ділянка проспекту (від Одеської площі і до будинку за адресою: пр-т. Глушкова 36).

Дякую за порозуміння.