Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-2268 (5774883)
Зареєстровано:26 Березня 2020
Тема звернення:Прибирання приміщень
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [Горпинченко Олена Ігорівна], виконавець: Гуйда Лариса Олексіївна
Дата контролю:31 Березня 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня.
Повідомляю, що на коридорі загального користування тривалий час зберігаються особисті речі сусіда - пенсіонера, навіть холодильник!
Що займає значну площу коридора та спричиняє незручності пересування (особливо з габаритними речами).
Фото проблеми додається.
Прошу вжити заходів до повернення площі загального користування її первинного стану згідно стандартів, оскільки:
1 стоїть неприємний запах,
2. Ускладнює прохід,
3. Є прямою перешкодою при евакуації у випадку пожежі чи доставки медиків до житла в разі потреби.
4. Речі можуть слугувати як зберігач інфекції Коронавірус в разі її появи в домі.
Прошу також, після очищення території по можливості провести дезинфекцію та мінімальний косметичний ремонт (фарбування стін).
Звернення не є скаргою, а являється клопотанням, оскільки захаращення території загального користування відбулось давно (декілька місяців) і спричиняє дискомфорт.
Дякую.