КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


11 січня 2017

Представник Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА під час "прямої лінії" відповіла на запитання киян

Представник Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА під час "прямої лінії" відповіла на запитання киян

У середу, 11 січня 2017 року, в Контактному центрі міста Києва відбулась «пряма лінія» за участю в.о. начальника управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Шутенко Віти Леонідівни, під час якої кияни мали можливість висловити актуальні питання, які їх цікавлять найбільше.

Тривала «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. Дзвінки приймались за номером 15-51.

Додзвонювачі висловлювали прохання щодо встановлення магазинів продажу соціального хліба та хлібобулочних виробів за адресами: вул. Волгоградська, вул. Предславінській, вул. Заболотного.

Надходили скарги щодо незручностей, що створює для мешканців робота закладів торгівлі та ресторанного господарства на  вул.хорива, 45/24 та вул.шота руставелі, 12.

Крім того, мешканці повідомили про випадки порушень правил торгівельного обслуговування населення та звернулись з проханням розібратись.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 10 звернень та розглянуто 13 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва (https://1551.gov.ua/), а також на офіційному каналі в Youtube (https://www.youtube.com/user/kmda1551).


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/1293.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.