Головна  →  Новини  →  19 травня 2017

У суботу в столиці буде обмежено рух транспорту за маршрутом велопараду (список вулиць)

У суботу в столиці буде обмежено рух транспорту за маршрутом велопараду (список вулиць)


У суботу, 20 травня, у столиці відбудеться «Велодень» – суспільна акція велосипедистів, яка проходить у форматі параду центральними вулицями міста. На час проведення спортивно-масового заходу планується обмеження руху транспорту за маршрутами велопараду.

Зокрема, з 10:00 до 12:30 на час проїзду колон велосипедистів рух автомобілів буде частково обмежено за наступними маршрутами:

  • вул. Володимирська – вул. Богдана Хмельницького – вул. І. Франка – вул. В. Липинського – заїзд на велотрек;
  • Софійська площа – вул. Володимирська – вул. Богдана Хмельницького – вул. Хрещатик – Європейська площа – Володимирський узвіз – Боричів узвіз – вул. Набережно-Хрещатицька – Гаванський міст – вул. Набережно-Рибальська – Московський міст – вул. Труханівська – парк Дружби народів.

Ініціатором проведення «Велодня» виступила громадська організація «Всеукраїнський Велодень Київ». Захід відбудеться за підтримки КМДА. Сотні любителів велоспорту зберуться разом на Софійській площі, аби об 11:30 стартувати за маршрутом велопараду.

Нагадаємо, що 20 травня на велолюбителів чекає ще одне свято – о 20:00 за участю керівництва міста відбудеться урочисте відкриття оновленого велотреку.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень