Головна  →  Новини  →  16 червня 2017

Тимчасові зміни руху транспорту під час «Параду трамваїв» на Контрактовій площі

Тимчасові зміни руху транспорту під час «Параду трамваїв» на Контрактовій площі

У суботу, 17 червня, з початку руху до закінчення заходів (орієнтовано до 16:00) буде закрито рух трамваїв, на ділянці від Контрактової площі до Подільського ТРЕД та від Контрактової площі до вул. Січових Стрільців.

На цей період вносяться зміни в роботу трамваїв маршрутів №№ 12,14,18,19, автобусів маршрутів №№ 119,502 та організовується робота додаткових автобусних маршрутів №№ 18Т, 19Т, а саме:

  • рух трамваїв № 14 і № 18 закривається;
  • трамваї № 12 і № 19 курсуватимуть від Пущі-Водиці та площі Тараса Шевченка до Подільського ТРЕД;
  • тимчасовий автобусний маршрут № 18Т курсуватиме від ст. м. «Контрактова площа» до вул. Січових Стрільців за трасою: вул. Верхній Вал – вул. Межигірська – вул. Нижній Вал – вул. Глибочицька – Глибочицький проїзд – вул. Січовий Стрільців – вул. Глибочицька – вул. Верхній Вал;

  • тимчасовий автобусний маршрут № 19Т курсуватиме від ст. м. «Контрактова площа» до вул. Сирецької за трасою: вул. Верхній Вал – вул. Межигірська – вул. Щекавицька – вул. Костянтинівська – вул. Юрківська – вул. Кирилівська – вул. Сирецька – вул. С. Скляренка – вул. Куренівська – вул. Кирилівська – вул. Щекавицька – вул. Костянтинівська – вул. Верхній Вал;

  • автобуси № 119 і № 502 курсуватимуть від вул. Смолича та просп. Г. Гонгадзе до вул. Верхній Вал.

Пасажири автобусів № 18Т і № 19Т зможуть користуватися місячними проїзними квитками, придбаними для проїзду в трамваї.

Ознайомтеся з розкладом руху наземного транспорту на офіційному сайті «Київпастрансу» в розділі Пасажирам – Маршрути та розклад руху.

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень