Головна  →  Друковані матеріали  →  17 лютого 2014

17.02.2014 Водії маршруток - тепер на суворому контролі

17.02.2014 Водії маршруток - тепер на суворому контролі

Піднятий настрій, яскраві емоції, усмішки на обличчях - такими поверталися з Цирку киянка Ольга та її донька, Ангеліна. Позитив миттю зник, коли вони спробували сісти у маршрутне таксі.

Ольга ПОЛІСУЧЕНКО, постраждала: «Я ребёнка вперёд пропустила, а сама осталась чуть сзади, ногой на ступеньку стала, как он закрыл дверь и буквально потянул меня. А я на каблуках, нарядная, а ребёнок там. А он начинает двигаться, при этом закрывает дверь. Я теряю равновесие. Я не знаю, каким я чудом удержалась.»

Через слизьку дорогу могла потрапити під колеса автобуса, бідкається Ольга. А її восьмирічна донька злякалася не на жарт. Мати й донька тоді все-таки сіли до маршрутки, але змушені були вийти через сварку з водієм.

Ангеліна ПОЛІСУЧЕНКО, донька постраждалої: «Он ехал неаккуратно, с мамой огрызался. Он поступил неправильно и он этого не признал.»

До речі, Ангеліна і змусила маму написати скаргу. Ольга звернулася до державної служби. Тут таким дзвінкам не дивуються. Скарги на маршрутки - одна з найпоширеніших тем для незадоволених киян, які телефонують до служби.

Детальніше

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень