Головна  →  Новини  →  28 липня 2017

У роботу автобусів маршрутів №№ 17, 91, 108 буде внесено тимчасові зміни

У роботу автобусів маршрутів №№ 17, 91, 108 буде внесено тимчасові зміни

 З 08:00 до 18:00 30 липня 2017 року у зв’язку з проведенням робіт по влаштуванню верхнього шару асфальтобетонного покриття проїзної частини  по вул. Анни Ахматової, на ділянці від вул. Драгоманова до вул. Ревуцького, вносяться зміни у роботу автобусів маршрутів №№ 17, 91, 108, так рух автобусів буде організовано по трасі:

- автобуси маршруту №17 курсуватимутьпо автобусному маршруту №18 «ст. метро «Харківська» - Харківське шосе»;

- автобуси маршруту №91 курсуватимуть від станції метро «Голосіївська»  до станції метро «Позняки»  за  діючою схемою, далі по просп. Бажана до станції метро «Харківська»  та в зворотному напрямку: ст. метро «Харківська - просп. Бажана – далі за  діючою схемою»;

- автобуси маршруту №108 курсуватимуть:

в напрямку ст. метро «Харківська» від вул. Митрополита Андрія Шептицького до проспекту Петра Григоренка за діючою схемою, далі вул. Здолбунівська – вул. Ревуцького – далі діючою схемою руху;

в напрямку вул. Митрополита А. Шептицького від станції метро «Харківська» до вул. Анни Ахматової за діючою схемою, далі – вул. Ревуцького – вул. Здолбунівська– далі за діючою схемою руху.

З розкладом руху наземного громадського транспорту можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» в розділі Пасажирам – Маршрути та розклад руху.  

 

 

 

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень