Головна  →  Новини  →  31 липня 2017

З 1 серпня до 15 вересня змінять роботу автобуси маршрутів №№ 62, 114 та 115

З 1 серпня до 15 вересня змінять роботу автобуси маршрутів №№ 62, 114 та 115

З 1 серпня та орієнтовно до 15 вересня 2017 року на період проведення тестування щодо організації пішохідної зони в Подільському районі міста Києва, а саме частини Контрактової площі та ділянки вул. Сагайдачного, вносяться зміни у роботу автобусів маршрутів №№ 62, 114, 115.

Так, автобуси курсуватимуть:

  • рух автобусів маршруту № 62 «Ботанічний сад – Контрактова пл.» організовано по трасі: від Ботанічного саду до вул. Петра Сагайдачного  за постійним маршрутом, далі – вул. вул. Петра Сагайдачного - вул. Андріївська – вул. Братська – вул. Іллінська – Контрактова пл. – вул. Межигірська; у зворотному напрямку – вул. Межигірська – вул. Спаська – вул. Набережно-Хрещатицька – Боричів узвіз – Володимирський узвіз, далі – за постійним маршрутом до Ботанічного саду;

  • рух автобусів маршруту № 114 «Вул. Милославська – залізничний вокзал Центральний» організовано по трасі: від вул. Милославської до вул. Набережно-Хрещатицької за постійним маршрутом, далі – вул. Набережно-Хрещатицька – Боричів узвіз – Володимирський узвіз, далі – за постійним маршрутом до залізничного вокзалу Центральний, у зворотному напрямку від залізничного вокзалу Центральний до вул. Милославської за постійним маршрутом;

  • рух автобусів маршруту № 115 «Залізничний вокзал Дарниця - Контрактова пл.» організовано по трасі: від залізничного вокзалу Дарниця до вул. Григорія Сковороди за постійним маршрутом, далі – вул. Григорія Сковороди, у зворотному напрямку – вул. Григорія Сковороди – вул. Межигірська – вул. Спаська – вул. Набережно-Хрещатицька, далі – за постійним маршрутом до залізничного вокзалу Дарниця.

З розкладом руху наземного громадського транспорту можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» http://kpt.kiev.ua/ в розділі Пасажирам – Маршрути та розклад руху. 

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень