Головна  →  Новини  →  15 березня 2014

Шановна громадо! Пропонуємо Вам звертатись до Контактного центру міста Києва щодо проблемних питань та шляхів їх вирішення пов'язаних із ситуацією в А.Р. Крим

Шановна громадо! Пропонуємо Вам звертатись до Контактного центру міста Києва щодо проблемних питань та шляхів їх вирішення пов'язаних із ситуацією в А.Р. Крим

Враховуючи ситуацію, яка склалася в державі, зокрема в Автономій Республіці Крим, кияни не залишаються байдужими до останніх подій.

Суспільні настрої і переживання мешканці столиці виражають у зверненнях, які надходять до Контактного центру міста Києва. Відгукуються працюючі люди, студенти і навіть пенсіонери, які прагнуть допомогти. В тому числі, пропонують тимчасовий притулок, кошти для закупівлі продуктів харчування, питної води, предметів першої необхідності родинам військовослужбовців та мирних жителів з А.Р. Крим.

Як свідчить аналіз отриманих звернень, у визначальні для всієї країни часи, мешканці столиці проявляють свою солідарність, згуртованість та єдність. І не дивно, адже Київ – це багатонаціональне місто, яке консолідує думки, погляди, суспільно-громадянську позицію всіх мешканців української держави. Кияни мають дуже особливе відношення до українського народу, у яких би куточках країни він не проживав. І ці відносини склались ні сьогодні, і не вчора.

Шановна громадо! Ми покладаємо надію на Вашу подальшу небайдужість направлену на зміцнення сил українського народу. У разі якщо Ви потребуєте будь-якої допомоги, або у Вас є питання або пропозиції, повʼязані з поселенням кримчан та забезпеченням їх усім необхідним – обовʼяково звертайтеся до Контактного центру міста Києва.

Зауважимо, що Контактний центр міста Києва працює у цілодобовому режимі. Телефонуйте за номером 15-51 (зі стаціонарного), (044) 205-73-37 (з мобільного). Також у Вас є можливість залишити звернення на офіційній інтернет-сторінці Контактного центру www.1551.gov.ua, або направити через мобільний додаток «КМДА 1551» чи сторінку у мережі фейсбук.

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень