Головна  →  Новини  →  11 вересня 2017

З 11 до 15 вересня у столиці утримається висока пожежна небезпека 4 класу

З 11 до 15 вересня у столиці утримається висока пожежна небезпека 4 класу

З 11 до 15 вересня у столиці утримається висока (4 класу) пожежна небезпека. Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

Також за прогнозом синоптиків завтра, 12 вересня, у Києві малохмарна погода, без опадів, вітер південно-східний, 7-12 м/с, температура вночі 15-17°, вдень – 26-28°.

Фахівці закликають киян максимально обережно поводитися з вогнем, особливо у лісопаркових зонах, і нагадують про правила поведінки у разі виникнення пожежі.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

  • розводити багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;
  • заїздити на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;
  • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;
  • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна;
  • випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно зателефонуйте за номером «101» і викличте пожежників.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень