Головна  →  Новини  →  12 вересня 2017

У Контакт-центрі відбулася «пряма лінія» з питань організації дорожнього руху

У Контакт-центрі відбулася «пряма лінія» з питань організації дорожнього руху

У вівторок, 12 вересня, з киянами спілкувався начальник служби з контролю за розміщенням та технічним станом технічних засобів регулювання руху та вдосконаленням безпеки дорожнім рухом КП «Київдосервіс» Євдокимов Микола Миколайович.

Прийом дзвінків від мешканців тривав з 12:00 до 13:00, за номером «15-51».

Найбільше киян цікавило питання встановлення світлофорних об’єктів за наступними адресами: на перетині вул. Салютної з вул. Данила Щербаківського; на перетині вул. Деревл’янської, 12/42 з вул. Білоруською; на перетині вул. Преображенської з вул. Кривоноса; на перетині пров. Делегатського з вул. Овруцькою; на перетині бульв. Шевченка з вул. Коцюбинського та ін.

Крім того, мешканці повідомляли про світлофорні об’єкти, які вийшли з ладу. Зокрема, на перетині вул. Саратовської з вул. Салютною; а також на перетині вул. Саратовської з вул. Вільгельма Піка.

Не менш додзвонювачів непокоїли питання встановлення пристроїв примусового зниження швидкості руху транспортних засобів (вул. Миропільська, 31а; просп. Відрадний, 28, 28в, 28г).

Загалом під час «прямої лінії» прозвучало чимало раціоналізаторських пропозицій щодо удосконалення організації  дорожнього руху, які було взято до уваги та розгляду. Всього зареєстровано 12 звернень та розглянуто 19 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Нагадаємо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень