Головна  →  Новини  →  1 квітня 2014

Кияни допоможуть запровадити шляхи відбудови столиці

Кияни допоможуть запровадити шляхи відбудови столиці

Враховуючи події останніх місяців, нині Україна та її столиця, переживають низку системних перетворень, шляхом реформування державного устрою.

Зокрема, аналізуючи суспільно-політичну ситуацію в столиці, місцева влада розуміючи всю відповідальність перед територіальною громадою міста, проводить ряд конструктивних рішень, направлених на подальше повноцінне функціонування міста Києва та забезпечення належного рівня життя його мешканців.

Передумовою налагодження дієвості суспільно-економічної, політичної та соціальної сфер міста, являється поетапне визначення пріоритетних завдань, які дозволять ефективніше вирішувати проблемні питання та рухатися до позитивних змін.

Шановні кияни, звертайтесь до Контактного центру міста Києва! Установа працює в цілодобовому режимі, а також приймає пропозиції від громадськості стосовно розвитку та діяльності органів державної влади міста Києва.

Пропонуємо вам направляти свої ідеї та зауваження за допомогою веб-сайту www.1551.gov.ua, через мобільний додаток «КМДА 1551», сторінку у мережі фейсбук. Або телефонуйте за номером 15-51 (зі стаціонарного), (044) 205-73-37 (з мобільного).

Разом ми зробимо Київ краще!

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень