Головна  →  Новини  →  11 жовтня 2017

Киян закликають долучитися до голосування за проект «КАРАТЄЛЬ – книга скарг міста Києва»

Киян закликають долучитися до голосування за проект «КАРАТЄЛЬ – книга скарг міста Києва»

У рамках програми Київської міської державної адміністрації «Громадський бюджет» знаходиться на голосуванні проект «КАРАТЄЛЬ – книга скарг міста Києва», який дозволяє мешканцям впливати на вирішення найбільш актуальних проблем сьогодення.

Проект передбачає інтеграцію вже існуючого мобільного додатку «Каратєль» з системою Контактного центру 1551 для зручного та оперативного направлення скарг та пропозицій киян щодо проблем, з якими вони стикаються у своєму побуті.

Окрім того, у процесі реалізації проекту передбачається створення юридичного аналітичного центру, який буде допомагати киянам вирішувати проблеми, які перебувають поза компетенцією Київської міської державної адміністрації. Зокрема, це прострочені продукти харчування в магазинах, куріння в заборонених місцях, вимагання хабарів, грубість посадових осіб тощо.

Для того, щоб проект «КАРАТЄЛЬ – книга скарг міста Києва» був реалізований, він має отримати підтримку киян. Ознайомитись з інформацією про проект та віддати свій голос можна на сайті «Громадського бюджету» за посиланням.

Слід зазначити, що віддавати голоси за кращі ініціативи можна протягом місяця – до 30 жовтня 2017 року. Інструкція щодо голосування

У разі виникнення будь-яких питань щодо проекту чи допомоги у голосуванні, можна звертатися до Контактного центру міста Києва за телефонами: 1551 (зі стаціонарного та мобільного); (044) 205-73-37 (з міжміського).

Довідково:

Громадський бюджет (Бюджет участі) є формою прямої демократії – усі охочі можуть запропонувати цікаві та корисні для загалу проекти, об’єднувати навколо них прихильників. Мешканці районів (без сторонньої участі) обирають найдостойніші, на їхню думку, проекти до фінансування. Відбір виконавців проектів здійснюється за тендером (через Prozorro). Сайт для голосування розроблявся за підтримки USAID.
Серед переможців найбільше проектів, пов’язаних з освітою, спортом, комунальним господарством та навколишнім середовищем. Історія долучення громадськості до розвитку механізму Громадського бюджету в Києві – за посиланням.
Нагадаємо, що проголосувати за проекти Громадського бюджету можна на сайті. Також можна долучитись до групи авторів «Громадський бюджет Києва: спільно» у мережі Facebook.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень