Головна  →  Новини  →  14 листопада 2017

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з мешканцями з питань життєдіяльності Дніпровського району

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з мешканцями з питань життєдіяльності Дніпровського району

У вівторок, 14 листопада, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва взяв голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Онофрійчук Петро Васильович, який протягом години відповідав на запитання мешканців.

Найбільше додзвонювачів цікавили наступні питання: проведення ремонтних робіт в під’їздах житлових будинків (просп. Павла Тичини, 3; вул. Ентузіастів, 11; вул. Березняківська, 2; вул. Олександра Бойченка, 14), а також укладання та ремонту асфальтового покриття (пров. Маломарганецький; вул. Ентузіастів, 11; вул. Григорія Чупринки, 8; вул. Амвросія Бучми, 8).

Окрім того, мешканці району звертались щодо утримання підвалів (вул. Алма-Атинська, 39а), прибирання в під’їздах (вул. Григорія Чупринки), встановлення огородження зеленої зони на прибудинковій території (вул. Дніпровська набережна, 11) тощо.

Під час «прямої лінії» було зареєстровано 9 звернень та розглянуто 19 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що «гаряча лінія» з представниками міської влади проводиться щовівторка з 12:00 до 13:00. Відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень