Головна  →  Новини  →  14 лютого 2014

У столиці обговорили перспективи розвитку Київського метрополітену

6 лютого 2014 року у виконуючого обов’язки голови Київської міської державної адміністрації відбулась нарада щодо шляхів підвищення ефективності  роботи столичного метрополітену.

Зокрема, Департаменту транспортної інфраструктури було доручено підготувати пропозиції до Програми економічного і соціального розвитку на 2014 рік щодо включення коштів у сумі 150 млн. грн. для добудови ст. м. «Львівська брама» та 5 млн. грн. на наступні проекті роботи:

- спорудження відгалуження Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від станції «Іподром» в напрямку житлового масиву «Теремки-II» до вул. Д. Луценка (вул. Крейсера «Аврора»);

-  спорудження другого пересадочного вузла між станціями «Золоті ворота» та «Театральна»;

- спорудження дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» до житлового масиву Виноградар з електродепо.

Крім того, необхідно спільно розглянути питання можливості та доцільності будівництва лінії швидкісного трамваю на житловий масив Троєщина по трасі Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену за участі Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту транспортної інфраструктури, ДП ПІ «Укрметротунельпроект», КП «Киїпастранс» та КП «Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд м. Києва».   

Департаменту містобудування та архітектури спільно з відповідними структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), організаціями, підприємствами та проектними інститутами опрацювати на технічній раді питання інтегрованого плану розвитку транспортної інфраструктури м. Києва та підготувати пропозиції першочергового вирішення.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень