Головна  →  Новини  →  21 листопада 2017

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з мешканцями з питань життєдіяльності Оболонського району

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з мешканцями з питань життєдіяльності Оболонського району

У вівторок, 21 листопада, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва взяв голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Цибульщак Олександр Леонідович, який протягом години відповідав на запитання мешканців.

Найбільше додзвонювачів цікавили наступні питання:  відновлення асфальтного покриття (вул. Прирічна, 17-д; вул. Маршала Малиновського, 25; просп. Оболонський, 39-а; просп. Мінський, 10); заміни та експлуатації поштових скриньок (вул. Маршала Тимошенка, 6-а; вул. Прирічна, 17-д); герметизації міжпанельних стиків (утеплення стін) в житлових будинках (вул. Богатирська, 14; просп. Героїв Сталінграда, 40); відсутності гарячого водопостачання (вул. Героїв Дніпра, 62; вул. Маршала Малиновського, 25; просп. Героїв Сталінграда, 40); ремонту під’їздів та дахів житлових будинків (вул. Маршала Малиновського, 25; вул. Прирічна, 17-д; вул. Богатирська, 14) та ін.

Також, під час спілкування з головою Оболонської РДА Олександром Леонідовичем, мешканці висловлювали  подяки за вирішення проблем району.

Всього протягом години було зареєстровано 11 звернень та розглянуто 27 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що «гаряча лінія» з представниками міської влади проводиться щовівторка з 12:00 до 13:00. Відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень