Головна  →  Новини  →  12 січня 2018

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

У Києві відкриють 10 пунктів збору новорічних ялинок

У Києві 12 січня відкриють 10 пунктів збору новорічних ялинок. Зібрані ялинки перероблять на тріску і використають для мульчування лунок кущів та дерев. Минулого року пункти на базі районних підприємств прийняли від населення понад 5 тисяч ялинок на утилізацію.

Читати далі

Парламент ухвалив Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів»

21 грудня 2017 було прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» №5364. Законом передбачено надати уповноваженим місцевою владою інспекторам з паркування право притягати до відповідальності порушників правил зупинки-стоянки автомобілів в межах відповідного населеного пункту, якщо це порушення зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису.

Читати далі

Тарифи на централізоване опалення та гаряче водопостачання для побутових клієнтів ПАТ "Київенерго" змінились

З 31 грудня 2017 року набули чинності нові тарифи на теплову енергію та послуги на централізоване опалення та гаряче водопостачання. Зменшення тарифів відбулось на підставі Постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 р. «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення ПАТ «Київенерго» та змін до Постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб'єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг».

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень