Головна  →  Новини  →  26 січня 2018

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Оглядове колесо та льодова ковзанка на Контрактовій площі продовжать свою роботу до 18 лютого

Зважаючи на позитивні відгуки киян та гостей столиці щодо роботи новорічних локацій на Контрактовій площі, прийняте рішення щодо продовження роботи деяких з них. Так, насолодитися катанням на ковзанах та краєвидами Старого Подолу з оглядового колеса всі охочі матимуть можливість до 18 лютого 2018 року. Також оновлять атракціони для маленьких відвідувачів. Робота новорічних локацій завершиться веселим та добрим святом Масляної. У 2018 році Масляний тиждень починається 12 лютого і закінчиться ввечері 18 лютого.

Читати далі

У столиці через різке зниження температури розгорнуть додатково 24 пунктів обігріву

З 23 січня в усіх районах Києва розгорнуть ще 24 пунктів обігріву. Таке рішення прийнято Постійною комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА у зв'язку з різким зниженням температури повітря в столиці. Пункти обігріву розташовуються в приміщеннях комунальних підприємств, лікарнях і територіальних підрозділах Департаменту соціального соціальної політики. До такого пункту обігріву може звернутися кожен, хто потребує допомоги у морозні дні. В Києві працюватимуть 30 пунктів обігріву, 19 із яких – у цілодобовому режимі.

Читати далі

Запрошуємо киян та гостей столиці на ярмарки

З 23 по 28 січня в столиці відбуватимуться традиційні сільськогосподарські ярмарки, на яких велика кількість продавців з Києва та всієх України запропонують Вам значний перелік органічних продуктів. Пропонуємо ознайомитися з переліком адрес, де будуть розміщені ярмарки в різних районах міста.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень