Головна  →  Новини  →  30 січня 2018

У Контакт-центрі відбулася «пряма лінія» з питань соціального забезпечення

У Контакт-центрі відбулася «пряма лінія» з питань соціального забезпечення

У вівторок, 30 січня, на запитання киян під час «прямої лінії» відповідав директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунов Юрій Володимирович.

Тривала «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. У цей час всі охочі мали можливість звернутись за номером «15-51» та обговорити питання, які їх турбують найбільше.

Зокрема, телефонували щодо нарахувань субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; отримання матеріальної допомоги на виховання дітей-інвалідів; пільгового забезпечення засобами реабілітації; виплат до свят та одноразової допомоги на інші життєві потреби.

Також, мешканці звертались щодо відкриття нового реабілітаційного центру для дітей-інвалідів у Святошинському районі; пропонували відкрити єдиний центр з регулювання діяльності спортивних клубів та гуртків для інвалідів; а також цікавились питаннями користування «Карткою киянина».

Нагадаємо, що прийом дзвінків відбувався за номером «15-51». Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 9 звернень та розглянуто 10 питань. Всі заявники отримали розгорнуті відповіді на всі питання, а також звернення, які надійшли завчасно через офіційний веб-портал установи.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень