Головна  →  Новини  →  1 липня 2014

Проблемні питання життєдіяльності міста – під контролем влади

Проблемні питання життєдіяльності міста – під контролем влади

1 липня 2014 року під головуванням очільника Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка відбулась апаратна нарада з оперативних питань життєдіяльності міста.

У заході взяли участь керівники департаментів КМДА, голови райдержадміністрацій та керівники комунальних підприємств.

На часі однією з головних тем для обговорення стало питання забезпечення киян якісними житлово-комунальними послугами  в умовах підвищення цін і тарифів ЖКГ, а також заходи з направлені на посилення соціального захисту населення.  

Як зауважив голова КМДА Віталій Кличко, мешканці столиці мають якнайшвидше отримати роз’яснення щодо усіх питань отримання субсидій та компенсацій на сплату комунальних послуг. Важливо, аби організаційна та роз’яснювальна робота серед киян була проведена на найвищому рівні.

Крім того, під час засідання було розглянуто основні питання життєдіяльності міста, зокрема ті, з якими кияни найчастіше звертаються до столичної влади. У підсумку Віталій Кличко наголосив, що у найкоротший термін мають відбутись позитивні зміни для забезпечення ефективного функціонування всіх служб міста, які відповідатимуть потребам киян.

 

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень