Головна  →  Новини  →  8 лютого 2018

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

В Києві продовжують встановлювати контейнери для небезпечних відходів

КП "Київкомунсервіс" повідомляє про продовження встановлення контейнерів для небезпечних відходів: батарейок, ламп, термометрів, тощо. Це покликано допомогти направляти більшу кількість відходів на переробку. Комунальне підприємство наголошує, що дбайливе та сумлінне ставлення до роздільного збору сміття допоможе зробити місто кращим.

Читати далі

Виплата соціальної допомоги починаючи з 01.01.18 буде здійснюватися 11-13 числа кожного місяця

У зв'язку з набранням чинності Закону України від 3 жовтня 2017 року "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" виплата соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, у тому числі допомоги на догляд здійснюється за рахунок субвенсій з державного бюджету місцевим бюджетам. Відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення Державна казначейська служба здійснює перерахування сум коштів до 10 числа поточного місяця.

Читати далі

МОЗ оновило перелік "Доступних ліків": до списку додано 41 препарат

5 лютого 2018 року,Міністерство охорони здоров’я затвердило новий реєстр препаратів урядової програми “Доступні ліки”, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою. До оновленого реєстру ліків увійшло 239 препаратів 48 виробників, з яких 18 виробників українських і 30 – іноземних. Нагадаємо, раніше у програмі брали участь 198 препаратів 43 виробники.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень