Головна  →  Новини  →  3 липня 2014

Контакт-центр приймає пропозиції від киян щодо розвитку велосипедної мережі міста

Контакт-центр приймає пропозиції від киян щодо розвитку велосипедної мережі міста

КБУ «Контактний центр міста Києва» пропонує мешканцям столиці направляти до установи свої пропозиції стосовно розвитку велосипедної мережі міста.

У четвер, 3 липня, Асоціація велосипедистів Києва зустрілася з головою КМДА Віталієм Кличко, з метою обговорення умов забезпечення комфортного руху вулицями столиці велосипедом.

Адже велотранспорт у столиці стає все більш популярнішим, оскільки є не лише корисним для екології та здоров’я, а також зручним способом пересування у великому місті, насиченому автомобілями.

Проте для того, аби Київ повною мірою був пристосованим для руху велосипедистів належить провести масштабну роботу та вирішити чимало важливих питань. Зокрема, це: облаштування велосипедних доріжок та велопарковок, забезпечення умов для зручного, безпечного та безперешкодного  проїзду велотранспортом та ін. 

Шановні кияни! Пропонуємо Вам за допомогою направлення звернень до Контактного центру міста Києва вносити своєї пропозиції щодо розвитку велосипедної мережі міста. Ваші звернення будуть зареєстровані через веб-сайт www.1551.gov.ua або за коротким номером 15-51 (зі стаціонарного) або (044) 205-73-37 (з мобільного). Звертаємо Вашу увагу, що найбільш доцільні та вагомі пропозиції киян будуть обов'язково враховані в подільшій роботі. 

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень