Головна  →  Новини  →  12 лютого 2018

Тимчасово закривається рух нічного тролейбусного маршруту № 93Н та змінюється рух нічного тролейбусного маршруту № 92Н

Тимчасово закривається рух нічного тролейбусного маршруту № 93Н та змінюється рух нічного тролейбусного маршруту № 92Н

З 23:00 12 лютого до 06:00 13 лютого 2018 року тимчасово закривається рух нічного тролейбусного маршруту № 93Н у зв’язку з заміною контактного проводу та тролейбусній лінії на перетині просп. Перемоги та вул. Данила Щербаківського.

Також нагадаємо, з 01:00 до 04:00 13 лютого також вносяться зміни у роботу нічного тролейбусного маршруту №92Н у зв'язку з виконанням робіт з розбирання зруйнованого захисного шару бетону на прогоновій будові Повітрофлотського шляхопроводу на проспекті Перемоги.

Рух організовано по трасі: 

  • залізничний вокзал «Південний» — вул. Чорновола — вул. Січових Стрільців — вул. Мельникова — вул. Академіка Щусєва — вул. Стеценка — Інтернаціональна пл. — вул. Гречка — вул. В. Порика — проспект Свободи;
  • з проспекта Свободи —  вул. В. Порика —  вул. Гречка — Інтернаціональна пл. — вул. Стеценка — вул. Академіка Щусєва — вул. Мельникова — вул. В. Чорновола — Повітрофлотський поспект — залізничний вокзал «Південний»;

Про це повдомили в КП «Киъвпастранс». Комунальне підприємство просить вибачення за тимчасові незручності, пов'язані з виконанням робіт. 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень