Головна  →  Новини  →  14 лютого 2018

Конкурс творчих робіт у Контактному центрі міста Києва

Конкурс творчих робіт у Контактному центрі міста Києва

14 лютого, у День всіх закоханих, в Контактному центрі міста Києва розпочався конкурс творчих робіт, який влаштовує профспілка працівників державних установ міста Києва. Працівники Центру представили власноруч створені картини, вишиті нитками та бісером, традиційні рушники та вишиванки.

Виявилося, що в Контактному центрі міста Києва працюють чимало талановитих обдарувань, які продемонстрували свої творчі та художні здобутки. Експозиція виставки складається із 17 робіт.

Висловити свої вподобання та проголосувати можна буде з 14 по 15 лютого. А вже цієї п’ятниці, 16 лютого, буде підведено підсумки голосування. Найкращі роботи, які отримали найбільшу кількість голосів, буде представлено в Київському міському комітеті профспілки працівників державних установ.

Після проведення творчого конкурсу в Котактному центрі, найкраща робота буде виставлена в Київській міській адміністрації. 

Особливо подяка за участь та свій внесок у конкурс висловлюється працівникам Контактного центру: Панайоті Ользі Григорівні, Гришаєвій Анні Валентинівні, Ступак Ірині Юріївні, Стрембіцькій Людмилі Володимирівні, Кононенко Галині Геннадіївні. 

Зауважимо, що подібні конкурси в Контактному центрі міста Києва проводяться не вперше і з кожним роком, колеги демонструють все кращі і кращі результати, розкриваючи свою душу та таланти у своїх роботах, залишаючись небайдужими до нових досягнень та втілюючи себе в них. Тому закликаємо шанувати свої традиції та культуру, оскільки вишивка – кропітка ручна робота, на кожній з яких можна прочитати цілу історію, почуття людей та їх емоції, зашифровані в символах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень