Головна  →  Новини  →  17 липня 2014

Шановні кияни! Звертайтесь до Контактного центру міста Києва та залишайте свої пропозиції щодо подальшої долі Гостинного двору

Шановні кияни! Звертайтесь до Контактного центру міста Києва та залишайте свої пропозиції щодо подальшої долі Гостинного двору

Контактний центр міста Києва залучатиме киян до вирішення подальшої долі Гостинного двору.

Гостинний двір є історико-культурною пам’яткою та невід’ємною складовою архітектурного ансамблю Контрактової площі. Історичну споруду розташовано в Києві за адресою: Контрактова площа, 4.

Нагадаємо, що Гостинний двір був зведений на початку 19 століття за проектом архітектора Л. Руска у 1809 році. Він слугував торговим домом, де купці й ремісники пропонували найрізноманітніший крам. Тоді  саме Контрактова площа була головним адміністративним і торговим центром Києва.

Майже за два століття у 1980 році, коли споруда геть занепала, її черговий раз реконструювали. В результаті з’явився другий поверх, мансарда, саму будівлю підняли на півтора метра. Такою вона є і зараз.

Історичну споруду на Подолі, яка знаходиться у державній власності, було виключено з переліку пам’яток архітектури постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 року, після чого компанія «Укрреставрація» почала її реконструкцію під торговельний центр. Тоді проти забудови Гостинного двору виступили представники ряду громадських організацій.

Сьогодні приміщення Гостинного двору перебуває в майже аварійному стані і потребує капітального ремонту.

Не менш важливим є питання щодо подальшого призначення Гостинного двору, яке, на думку столичної влади, мають визначити кияни. Оскільки, впровадження європейських цінностей та принципів місцевої демократії неможливі без врахування інтересів територіальної громади міста при прийнятті ключових рішень.

Відтак, Контактний центр міста Києва запроваджує електронне обговорення та збір пропозицій телефоном від зацікавленої громадськості стосовно даного питання.Усі охочі мають можливість залишити звернення за допомогою веб-сайту www.1551.gov.ua, через мобільний додаток "КМДА 1551" для iPhone, Android, WinPhone та Windows 8, телефоном (044) 15-51 (зі стаціонарного) або (044) 205-73-37 (з мобільного), де можуть викласти власне бачення подальшої долі будівлі Гостинного двору.

 

У підсумку, всі пропозиції громадян буде розглянуто, узагальнено та враховано під час проведення загальноміських громадських слухань.

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень