Головна  →  Новини  →  20 березня 2018

У Контакт-центрі відбулася "пряма лінія" за участю представників ПАТ «Київенерго»

У Контакт-центрі відбулася "пряма лінія" за участю представників ПАТ «Київенерго»

У вівторок, 20 березня,  в Контактному центрі міста Києва відбулась «пряма лінія», у якій взяли участь керівник департаменту з продажу теплової енергії ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Кунін Леонід Маркович та в.о. керівника департаменту з клієнтських операцій ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» Вєліков Михайло Васильович.

Тривала «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. Дзвінки від мешканців приймалися за номером «15-51». У цей час всі охочі мали можливість повідомити про проблеми, які їх турбують. Зокрема, на обговорення були винесені запитання стосовно розрахунків за послуги тепло- та електропостачання. 

Крім того, додзвонювачі звертались стосовно встановлення й експлуатації електролічильників та лічильників на опалення, збільшення кількості фахівців в Центрах обслуговування клієнтів, а також проведення перерахунків. 

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 7 звернень та розглянуто 12 питань. Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

 

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень