Головна  →  Новини  →  22 березня 2018

Ярмарки змінять рух автобусів маршруту № 61 та тролейбусів маршрутів №№ 34,37А

Ярмарки змінять рух автобусів маршруту № 61 та тролейбусів маршрутів №№ 34,37А

24 березня 2018 року у зв’язку з проведенням продовольчих ярмарків на вул. Марини Цвєтаєвої, вул. Лісківській та вул. Йорданській вносяться зміни у роботу автобусів маршруту№ 61 та тролейбусів маршрутів №№ 34,37А.

З початку руху до закінчення ярмарку (орієнтовно до 18:00) організовано рух зі змінами, а саме:

- на вул. Лісківській на ділянці від вул. Милославської до вул. Радунської рух автобусів маршруту №61 буде організовано по трасі від залізничної платформи «Троєщина» до вул. Радунської (без заїзду на вул. Лісківську).

- на вул. Марини Цветаєвої на ділянці від просп. Володимира Маяковського до вул. Миколи Закревського рух тролейбусів маршруту № 37А буде організовано по тролейбусному маршруту № 37;

- на вул. Йорданській (на ділянці від вул. Олександра Архипенка до просп. Степана Бандери) рух тролейбусів маршруту№ 34 організовано по трасі: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степена Бандери та в зворотному напрямку.

 

Про це повідомили в КП «Київпастранс». Комунальне підприємство просить вибачення за тимчасові незручності та звертається з проханням завчасно планувати свій маршрут. 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень