Головна  →  Новини  →  23 березня 2018

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Перехід на літній час-2018: 24-25 березня

Згідно з постановою Кабміну «Про порядок обчислення часу на території України» держава переходить на літній час щорічно в останню неділю березня. У 2018 році це станеться в ніч з 24 на 25 березня. О 3:00 стрілки годинника необхідно перевести на одну годину вперед. 25 березня громадський транспорт курсуватиме за своїм звичним графіком. Пасажирів поїздів і літаків попереджаємо про те, що необхідно враховувати перехід на літній час вже вночі 24 березня.

Читати далі

Автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється не в квітні, а в травні та жовтні

Кожного року у травні органи соціального захисту населення здійснюють перепризначення субсидій на новий період, відповідно, розраховуючи розмір допомоги на літній період, а у жовтні - на опалювальний сезон. Тобто автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється двічі на рік - у травні та жовтні.

Читати далі

Поскаржитися на нелегальних паркувальників можна на «гарячу лінію» КП «Київтранспарксервіс»

Водіїв, з яких вимагають готівку за паркування, закликають телефонувати на багатоканальну «гарячу лінію» за номером: 0-800-300-516. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов. «Боротьба з нелегальними паркувальниками триває. Міська влада докладає максимум зусиль, щоб навести лад із парковками у столиці. Але поки громадяни самі не перестануть давати шахраям готівку, будь-які наші дії не матимуть успіху. Тому прошу всіх киян і гостей столиці залишати звернення та зауваження щодо діяльності нелегальних паркувальників на «гарячу лінію», – сказав Сергій Симонов.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень