Головна  →  Новини  →  30 вересня 2014

Петро Пантелеєв відповів на запитання киян під час «прямої лінії» Контактного центру

Петро Пантелеєв відповів на запитання киян під час «прямої лінії» Контактного центру

У вівторок, 30 вересня 2014 року, відбулася «пряма лінія» за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва.

Протягом години він приймав звернення, які надходили за телефоном «1551» від мешканців міста Києва.

Найбільше киян цікавили питання функціонування бюветних комплексів, відновлення гарячого водопостачання, врегулювання відносин населення з виконавцями житлово-комунальних послуг та ін.

Також під час «прямого зв’язку» заявники зауважили на необхідності проведення ремонтних робіт в будинках та заходів з утеплення, з метою підвищення їх енергоефективності.

«Принципово важливо, щоб кияни мали змогу отримати прямі відповіді від представників КМДА, особливо коли триває така активна полеміка навколо підготовки до опалювального сезону. Необхідно чітко пояснити людям, яких зусиль докладає влада, і відверто розповісти про ті ризики, які існують сьогодні для міської інфраструктури», – повідомив Петро Пантелеєв.

З усіма питаннями та проблемами, які було порушено заявниками Петро Пантелеєв пообіцяв розібратися якнайшвидше.

Нагадаємо, що в Контактному центрі міста Києва відновлено проект «Прямий зв’язок з київською міською владою», який дає можливість кожному мешканцю столиці звернутися до міської влади та з перших вуст отримати відповіді щодо всіх нагальних питань.

Наступного вівторка з киянами на "прямому зв’язку" буде Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький.

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень