Головна  →  Новини  →  20 квітня 2018

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

До Дня пам'яті та примирення i 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у столиці відбудеться низка заходів

Із метою належного вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв Другої світової війни, а також консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру, Київ відзначатиме День пам’яті та примирення i 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Урочиста церемонія покладання квітів до могили Невідомого солдата відбудеться 9 травня у парку Вічної Слави.

Читати далі

Разова грошова допомога до Дня пам'яті та примирення i 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань” учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та іншим категоріям населення надається разова грошова допомога до 5 травня.

Читати далі

22 квітня обмежать рух усіх видів транспорту за маршрутом 8-го Київського міжнародного півмарафону

22 квітня, з 09:00 до 14:00, у Києві відбудеться спортивно-масовий захід «8-й Київський міжнародний півмарафон» («8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon»). Відповідну ініціативу громадської організації «Бігова Україна» підтримано розпорядженням КМДА з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту. Про це поінформували в Київській міській державній адміністрації.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень