Головна  →  Новини  →  20 квітня 2018

Цими вихідними рух деякими вулицями Києва буде частково обмежено

Цими вихідними рух деякими вулицями Києва буде частково обмежено

За інформацією Комунальної корпорації «Київавтодор», цими вихідними деякими вулицями столиці буде частково обмежено рух, а саме:

23 квітня, з 20:00 22 квітня до 06:00 у зв’язку з виконанням робіт з влаштування нового асфальтобетонного покриття на вул. Еспланадній на ділянці від вул. Рогнідинської до вул. Саксаганського буде частково обмежено рух транспорту.

21 квітня, з 11:00 до 19:00 у зв’язку з виконанням ремонту асфальтобетонного покриття на Південному мостовому переході буде частково обмежено рух транспорту у напрямку з просп. Миколи Бажана на Наддніпрянське шосе.

Окрім цього, Комунальна корпорація «Київавтодор» нагадує, що з 23:00 20 квітня, до 23:00 21 квітня, у зв'язку з продовженням робіт з ремонту асфальтобетонного покриття на шляхопроводі через залізничні колії на примиканні просп. Космонавта Комарова з просп. Леся Курбаса буде частково обмежено рух транспорту у напрямку вул. Борщагівської.

Комунальна корпорація просить водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень