Головна  →  Новини  →  20 квітня 2018

Відкриття зупинки «вулиця Генерала Потапова»

Відкриття зупинки «вулиця Генерала Потапова»

Сьогодні, 20 квітня 2018 року, генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко звітував перед столичним головою Віталієм Кличко, профільним заступником Дмитром Давтяном та директором Департаменту транспортної інфраструктури Сергієм Симоновим про капітальну реконструкцію зупинки «вул. Генерала Потапова» в рамках реалізації робіт по об’єкту «Реконструкція та будівництво трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод».

«В межах реконструкції цієї ділянки провели капітальні ремонті роботи з заміни колійного господарства та контактної мережі, облицювали платформи тактильною та плиткою ФЕМ, адаптували їх для людей з інвалідністю. Також оновили навігацію та встановили LED (енергозберігаюче) освітлення. Для пасажирів, які є поціновувачами сучасності, турнікетні групи обладнали системою безконтактної оплати проїзду, яка підтримує не лише платіжну систему MasterCard PayPass, але і Visa payWave», - зазначив Дмитро Левченко. 

Нагадаємо, що у 2017 році було виконано капітальний ремонт станцій «Польова» та «Політехнічна». У подальшому, передбачений ремонт і решти станцій Борщагівської лінії швидкісного трамвая, яка з’єднує центральний залізничний вокзал з одним з найбільшим житловим масивом столиці.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень