Головна  →  Новини  →  27 квітня 2018

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Проведення гідравлічних випробувань теплових мереж у Києві

Шановні мешканці! У Києві розпочато процес проведення гідравлічних випробувань тепловий мереж. Вони технологічно необхідні для якісної підготовки житлових будинків до опалювального сезону. Також, у місті проводиться процес передачі майна від ПАТ «Київенерго» та здійснюється укладання нових договорів на постачання природного газу. Для виконання цих робіт ми змушені тимчасово припинити гаряче водопостачання у Вашому будинку до 1 червня.

Читати далі

У Києві облаштовано 38 зон для відпочинку

Напередодні травневих свят у КО «Київзеленбуд» нагадали, що на території столичних лісопаркових господарств облаштовано 38 зон для відпочинку з необхідним інвентарем (лісові меблі, сформоване місце для багаття, накриття від негоди). Вони огороджені мінералізованими смугами, аби убезпечити від пожежі зелені насадження. У комунальному об’єднанні зауважили, що у цей період буде посилено патрулювання лісопаркових господарств. Як відомо, розпалювати багаття у лісах і парках, окрім як у спеціально відведених зонах відпочинку, заборонено. Чинним законодавством (ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення) за розпалювання багаття в місцях, що не передбачені для цього, передбачений штраф від 340 до 1360 гривень. У «Київзеленбуді» цього року планують відкрити ще п’ять зон для відпочинку, аби кияни і гості столиці могли відпочивати комфортно і безпечно.

Читати далі

«Реєстр домашніх тварин» Києва вводять у дослідну експлуатацію

У столиці введуть у дослідну експлуатацію першу чергу інформаційної системи «Реєстр домашніх тварин». Реєстр створюється із метою забезпечення процесів управління централізованим сховищем даних зареєстрованих домашніх та безпритульних тварин у Києві. Підписано відповідне розпорядження КМДА. Ввести у дослідну експлуатацію першу чергу «Реєстру домашніх тварин» доручено Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА спільно із КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр». Функціональність системи, яка була реалізована в межах першої черги розробки, надає громадянам можливість зручної реєстрації власних тварин, супроводу/актуалізації таких даних, а також цільового використання/надання інформації про тварину користувачами системи, що мають відповідні повноваження.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень