КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


10 травня 2018

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

У столиці цілодобово працюють травмпункти, де надають допомогу при укусі кліща

У кожному районі Києва цілодобово працюють травмпункти, де нададуть допомогу у разі укусу кліща. Із березня до листопада спостерігається сезонна активність кліщів, яка має два виражених піки активності: у квітні-травні та в серпні-вересні. Нагадаємо, кліщі є переносниками збудників вірусних, риккетсіозних і бактеріальних захворювань. На території Києва кліщі переносять хворобу Лайма серед людей, піроплазмоз – серед собак, а у деяких регіонах України – ще й кліщовий енцефаліт, туляремію тощо.

Читати далі

ПАТ "Київводоканал": "Відповідальність за непогашену заборгованість стане більш жорсткою"

З 10 червня 2018 року вступає в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги», в рамках якого відповідальність споживача за непогашену заборгованість стане більш жорсткою. Закон передбачає нарахування пені (в розмірі 0,01%) за кожний день її прострочення, обмеження та припинення надання послуги в цілому. Оплата послуг здійснюється не пізніше 20 числа місяця, наступного за розрахунковим періодом (місяцем), якщо договором не встановлено інший термін.

Читати далі

1,5-кілометровій зоні НСК «Олімпійський» тимчасово обмежать чи заборонять рух транспорту для підготовки та проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА

У рамках підготовки до проведення у Києві фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017-2018 розроблено концепцію мобільності з урахуванням рекомендацій та вимог УЄФА та Федерації футболу України, а також Управління державної охорони України. Зокрема, буде тимчасово змінено організацію дорожнього руху шляхом заборони чи обмеження руху транспорту на окремих ділянках вулично-дорожньої мережі міста у 1,5-кілометровій зоні навколо НСК «Олімпійський» та інших локацій спортивних подій. Відповідним розпорядженням КМДА також затверджено заходи, спрямовані на створення комфортних і безпечних умов для всіх учасників дорожнього руху під час підготовки та проведення фінальних матчів.

Читати далі


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/2880.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.