Головна  →  Новини  →  15 травня 2018

Під час "прямої лінії" у Контакт-центрі обговорили питання Голосіївського району

Під час "прямої лінії" у Контакт-центрі обговорили питання Голосіївського району

Сьогодні, 15 травня 2018 року, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва взяла голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Бондар Натілія Володимирівна.

Традиційно захід тривав з 12:00 до 13:00. Прийом дзвінків відбувався за номером «15-51».

Від мешканців району надійшли запитання щодо: утримання та облаштування клумб та газонів (вул. Льва Толтого, 1); перерахунок плати за утримання будинку та прибудинкової території (вул. Антоновича, 170/172); утримання підвалів житлових будинків (просп. Голосіївський, 89); укладання та ремонт асфальтного покриття (просп. Голосіївський) та інші звернення мешканців столиці.

Крім того, під час «прямої лінії», додзвонювачі зверталися стосовно заміни вікон по просп. Голосіївський, 89 та облаштування зон відпочику Голосіївського району.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 9 звернень та розглянуто 17 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру та на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень