ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

День Європи – 2018 відсвяткують у Києві фестивалем світла, тижнем мистецтва, масовим велопробігом і вільним доступом до столичних музеїв

Цієї суботи, 19 травня, Київ уже традиційно відсвяткує День Європи. Насичену програму заходів та робочий план їхньої підготовки та проведення затверджено розпорядженням КМДА. Зокрема, на Співочому полі Печерського ландшафтного парку вже відбувся масштабний міський фестиваль-конкурс серед старшокласників «Київський вальс-2018» та легкоатлетичний забіг «III Київський Євро Марафон» (III Kyiv Euro Marathon)». Киян також очікує ще цілий спектр найрізноманітніших заходів і мистецьких подій, які продемонструють європейське культурне надбання та налагодження співпраці української столиці з країнами Європейського Союзу.

Читати далі

На киян та гостей столиці чекають виставки, перформанси, акції та квести до Міжнародного дня музеїв

18 травня світова культурна громадськість відзначає Міжнародний день музеїв. Із нагоди свята практично у кожному музеї комунальної власності міста Києва відбудеться ціла низка заходів: виставки, тематичні та театралізовані екскурсії, перформанси, акції, квести, круглі столи, флешмоби. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА. Як завжди, найбільш масовими і затребуваними стануть «Ночі в музеях». Цьогоріч вони відбудуться у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара», Мистецькому центрі «Шоколадний будинок», Київському літературно-меморіальному будинку-музеї М. Заньковецької, Літературно-меморіальному музеї П. Г. Тичини та інших.

Читати далі

Інформація для споживачів щодо способів оплати послуг гарячої води та опалення за квітень

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2018 року виконавцем послуги постачання гарячої води та опалення замість ПАТ «Київенерго» стало КП «Київтеплоенерго». Для передачі показань квартирних лічильників та оплати послуг постачання гарячої води й опалення просимо користуватися «Особистим кабінетом» на сайті Центру комунального сервісу: https://cks.com.ua/cabinet/registration/. Якщо ви не зареєстровані на сайті Комунального концерну «Центр комунального сервісу», необхідно зареєструватися, якщо ви вже зареєстровані у системі – вказати логін та пароль для входу в «Особистий кабінет». Для нових користувачів сайту в ЦКС розробили інструкцію оплати онлайн, яку можна знайти за цим посиланням: https://cks.com.ua/main_help/cabinet_faq/.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень