Головна  →  Новини  →  15 грудня 2014

Підведення підсумків конкурсу на визначення «Найактивнішого киянина» знаходиться на завершальному етапі

Підведення підсумків конкурсу на визначення «Найактивнішого киянина» знаходиться на завершальному етапі

Конкурс на визначення «Найактивнішого киянина», який було ініційовано Контактним центром міста Києва, перейшов до завершального етапу визначення фіналістів.

Зауважимо, що 13 листопада 2014 року в установі завершився основний етап конкурсу, який передбачав формування загальної бази конкурсантів.

З метою якісної оцінки звернень громадян, отриманих у межах конкурсу, Контактним центром міста Києва було затверджено конкурсне журі. До його складу якого увійшли представники аналітичного та контрольного відділів установи.

Під час оцінювання та моніторингу претендентів на перемогу, особливу увагу було приділено зверненням, які учасники залишили за допомогою розширених засобів комунікації, а саме: за допомогою «гарячої лінії» 15-51 (з мобільного), (044) 205-73-37 (зі стаціонарного); офіційного веб-сайту www.1551gov.ua; електронної пошти info@1551.gov.ua або мобільного додатку «КМДА 1551».

До основних критеріїв відбору відносились «питома вага загальної кількості зареєстрованих звернень», «якість фотографій», «рівень охоплення заявниками широкого кола питань» тощо.

Відтак, за підсумками конкурсного відбору визначено троє учасників-фіналістів, яких буде нагороджено цінними призами.

Також за результатами співпраці Контактного центру з районними у місті Києві державними адміністраціями обрано по одному найактивнішому мешканцю, який проявив небайдужість до найбільш важливих проблем свого району та міста Києва.

Слід відмітити, що захід, присвячений нагородженню переможців та оприлюдненню остаточних результатів конкурсу заплановано наприкінці цього тижня.

Нагадаємо, що конкурс на визначення «Найактивнішого киянина» було ініційовано з метою підвищення рівня соціальної активності киян спрямованої на досягнення позитивних змін в столиці, а також формування свідомого ставлення громадян до подання звернень на розгляд міської влади. 

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень