Головна  →  Новини  →  4 липня 2018

КП «Київський метрополітен» продовжує проводити навчання працівників Контакт-центру

КП «Київський метрополітен» продовжує проводити навчання працівників Контакт-центру

4 липня , у межах співпраці комунального підприємства «Київський метрополітен» з КБУ «Контактний центр міста Києва», відбулась друга зустріч з працівниками Центру з метою обговорення важливих питань спільної взаємодії.

Участь в організованому заході взяли фахівці відділу прийому звернень та інших відділів, які працюють зі зверненнями громадян. Спікером заходу був начальник Управління з питань запобігання і протидії корупції та забезпечення доступу до публічної інформації Лепикаш Анатолій Петрович.

Серед основних питань винесених на обговорення були: проектування нових станцій метро, організація безпеки перевезень пасажирів, перехід на безконтактну оплату проїзду, координація дій працівників метрополітену під час надзвичайних ситуацій, зміни руху метро під час масових заходів та ін. 

Передбачено, що подібні зустрічі проходитимуть періодично для забезпечення співробітників Центру вичерпною інформацією, пов’язаною з діяльності КП «Київський метрополітен», та консультування мешканців міста Києва.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень