Головна  →  Новини  →  15 січня 2015

Столиця готується до святкування Водохреща

Столиця готується до святкування Водохреща

19 січня православні та греко-католики відзначають одне з найбільших релігійних свят – Водохреща. У багатьох місцях столиці проведуть освячення води у водоймах та інші святкові заходи.

Здійснити купання й пірнання у водохрещенській воді у столиці можна буде безпечно і зручно. Для цього в місті облаштують спеціальні зони для здійснення традиційного обряду, зокрема: Наталка – Оболонський район, Галерна – Голосіївський район, Троєщина – Деснянський район, Сонячна – Дарницький район.

На територіях пляжів: Пуща-Водиця – Оболонський район, Чорторий – Деснянський район, Вербний – Оболонський район, Центральний – Дніпровський район, Венеція – Дніпровський район, Передмістна слобідка – Дніпровський район, Молодіжний – Дніпровський район, Тельбін – Дніпровський район, Райдуга – Дніпровський район.

Однак за традицією загальноміське святкування Водохреща відбудеться з 14:00 до 15:00 в Парку культури і відпочинку «Гідропарк» на пляжі «Дитячий» (біля Каплички).

Для безпеки громадян у цей день біля каплиці, на пляжі «Дитячий» чергуватимуть  спеціалісти Київської аварійно-рятувальної служби і Спеціалізованої аварійної рятувально-водолазної служби КП «Плесо». Також буде організовано постійне чергування медичного представника підприємства для надання медичної допомоги. 

Довідка: Свято Водохреща пов’язують із Хрещенням Христа у водах ріки Йордан, через це свято також називають Орданія, або Йордан. Традиційно цього дня освячують воду просто у водоймах, а люди намагаються запастися нею до наступної зими. Адже  опівночі вода набуває цілющої сили. Вона не псується впродовж року та лікує різні хвороби.

 

 

 

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень