Головна  →  Новини  →  3 серпня 2018

ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Мовники припиняють аналогове телевізійне мовлення у Києві й Кіровоградській області

Національна рада врахувала План використання радіочастотного ресурсу України щодо завершення термінів використання радіотехнології аналогового телевізійного мовлення в Києві й Кіровоградській області та ухвалила рішення щодо втрати для низки телекомпаній з 1 серпня 2018 року чинності ліцензій у частині докладних характеристик каналу (мережі) мовлення в цих регіонах. Таким чином, вже 1 серпня всі глядачі в Києві й Кіровоградській області, які отримували аналоговий сигнал з ефіру й мають телевізори старого зразка, не зможуть без спеціального обладнання (телетюнерів) переглядати телевізійні програми.

Читати далі

Планове відключення гарячої води з 01 по 15 серпня 2018 року в Голосіївському районі

У зв’язку з проведенням планових гідравлічних випробувань теплових магістралей № 1, 2, 8 ТЕЦ-5 згідно з затвердженим Київською міською державною адміністрацією графіком випробувань теплових мереж КП «Київтеплоенерго» на 2018 рік у період з 01 по 15 серпня 2018 року буде припинено гаряче водопостачання всіх споживачів, які розташовані у межах вулиць: Набережно-Печерської, Промислової, Будіндустрії, Наддніпрянського шосе, Деревообробного провулку та які підключені до систем теплопостачання вищезазначених теплових магістралей. Розхолодження тепломережної води та роботи з підготовки схеми для проведення випробувань розпочнуться після 16:00 31 липня 2018 року.

Читати далі

Традиційні сільськогосподарські ярмарки в столиці відбудуться з 31 липня по 5 серпня

За сприяння Київської міської та районних в місті Києві державних адміністрацій, враховуючи звернення мешканців столиці, будуть проведені сезонні ярмарки, на яких передбачено продаж сільськогосподарської продукції. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Пропонуємо Вам ознайомитись з переліком ярмарок в різних районах міста.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень