Головна  →  Новини  →  7 серпня 2018

Питання житлово-комунальної інфраструктури обговорили під час «прямої лінії» Контакт-центру

Питання житлово-комунальної інфраструктури обговорили під час «прямої лінії» Контакт-центру

У вівторок, 7 серпня 2018 року, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва взяв заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Пастухов Іван Анатолійович.

Під час прямої лінії надходили дзвінки щодо проведення ремонту під’їзду та даху житлового будинку за адресою вул. Дегтярівська, 58. Налагодження тиску ГВП та необхідності будівництва дитячого майданчика.

Мешканка Оболонського району повідомила про несправність ліфтів та відсутність ГВП за адресою просп. Героїв Сталінграда, 13а, та висловила нарікання на складність додзвону на «гарячу лінію» Центру комунального сервісу для передачі показників лічильників ГВП.

Мешканка буд. по бульв. Лесі Українки, 28а Печерського району звернулась з проханням відреагувати на наступні проблеми: облаштувати сміттєві контейнери в одному місці з накриттям; провести ремонтні роботи в під’їзді житлового будинку; якісно заварити сміттєпровід; вжити заходів щодо несанкціонованої торгівлі при виході зі ст. м. «Печерськ» в бік Макдональдсу.

Крім того, додзвонювачі звертались з питанням проведення дератизації в будинку по вул. Ярославів Вал, 15а та ін.

Традиційно «пряма лінія» тривала з 12:00 до 13:00. Дзвінки приймались за номером 15-51.

Протягом заходу було зареєстровано 5 звернень та розглянуто 15 питань. Щодо всіх порушених питань було надано вичерпні роз’яснення та доручення для належного реагування.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень