Головна  →  Новини  →  7 вересня 2018

Зміни у роботі громадського транспорту на час підготовки та проведення спортивно-масового заходу «IntersportUkraineRun 2018»

Зміни у роботі громадського транспорту на  час підготовки та проведення спортивно-масового заходу «IntersportUkraineRun 2018»

У зв’язку з підготовкою та проведенням спортивного заходу «Intersport Ukraine Run 2018» від початку руху 8 вересня до 09:00 9 вересня та орієнтовно з 13:30. до 24:00 9 вересня, під час перекриття руху транспорту на вул. Хрещатик (на ділянці від вул. Богдана Хмельницького до вул. Михайлівської) вносяться зміни у рух автобусів маршрутів №№ 24, 114  та організовується по трасі  руху вихідного дня. Про це повідомили в КП "Київпастранс".

9 вересня з 09:00 (орієнтовно до 13:30) у зв’язку з проведенням пробігу«IntersportUkraineRun 201за маршрутом: вул. Хрещатик – Європейська площа – вул. Михайла Грушевського – Петрівська алея – Паркова дорога – вул. Михайла Грушевського – Арсенальна площа – вул. Івана Мазепи – Арсенальна площа – вул. Михайла Грушевського – Петрівська алея – Паркова дорога – алея Героїв Крут – вул. Івана Мазепи – Арсенальна площа – вул. Михайла Грушевського – Європейська площа – вул. Хрещатик рух  громадського транспорту організовано зі змінами:

– тролейбуси маршруту №38  курсуватимуть від ст. м. «Видубичі» до бульв. Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної);

– автобуси маршруту № 24 від залізничного вокзалу Центральний до ст. м. «Площа Льва Толстого»;

– автобуси маршруту №55 курсуватимуть від Дарницької площі до вул. Старонаводницької за діючою трасою, далі – вул. Генерала Алмазова – бульв. Лесі України – вул. Басейна – вул. Шота Руставелі – вул. Рогнідинська – ст.м. «Палац Спорту» – вул. Еспланадна – бульв. Лесі Українки – вул. Генерала Алмазова – вул. Старонаводницька, далі за діючим маршрутом;

– автобуси маршруту № 62 від Ботанічного саду до бульв. Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної).

– автобуси маршруту № 114 курсуватимуть на двох ділянках

  • від вул. Милославської до вул. Набережно-Хрещатицької за діючим маршрутом, далі – вул. Хорива –вул. Почайнинська – вул. Сковороди – Контрактова площа – вул. Межигірська – вул. Електриків – вул. Набережно-Рибальська, далі у напрямку вул. Милославської за діючим маршрутом;

  • від залізничного вокзалу Центральний до Софійської площі. 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень