Головна  →  Новини  →  11 вересня 2018

У Контактному центрі під час "гарячої лінії" обговорили питання соціального забезпечення

У Контактному центрі під час "гарячої лінії" обговорили питання соціального забезпечення

У вівторок, 11 вересня 2018 року, участь в «прямій лінії» Контактного центру міста Києва взяв директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунов Юрій Володимирович.

З 12:00 до 13:00 усі охочі мали можливість звернутись за номером «15-51» та обговорити питання, які їх непокоять найбільше.

Під час "прямої лінії" мешканці міста Києва переважно телефонували з метою отримання інформації консультаційного характеру. А саме, запитували про "Пакунок малюка" для новонароджених, про оформлення метеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення та інвалідам, про виплати до свят тощо.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 6 звернень та розглянуто 12 питань. Усі заявники отримали розгорнуті відповіді на всі питання, а також звернення, які надійшли завчасно через офіційний веб-портал установи.

Нагадаємо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень