ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

В столиці з 11 по 16 вересня відбудуться традиційні сільськогосподарські ярмарки

З 11 по 16 вересня в столиці відбуватимуться традиційні сільськогосподарські ярмарки, на яких велика кількість продавців з Києва та всієх України запропонують Вам значний перелік органічних продуктів. Пропонуємо ознайомитися з переліком адрес, де будуть розміщені ярмарки в різних районах міста.

Читати далі

Невакциновані діти не зможуть відвідувати школи та дитячі садки

Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки - відповідне нагадування органам місцевої влади відправили МОЗ України та Міністерство освіти і науки України. Згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”).

Читати далі

17 вересня у столиці відкриють виставку мандрівної колекції «Мовчазних книжок»

У понеділок, 17 вересня, о 16:00 офіційно відкриють виставку мандрівної колекції книжок «Silent Books», де зображені історії в картинках для дітей, які розмовляють різними мовами. Захід відбудеться в арт-просторі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва. На виставці буде представлена 51 книжка із близько двадцяти країн світу. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА. Виставка триватиме з 17 вересня до 20 жовтня 2018 року, відповідно до графіку роботи бібліотеки. Вхід вільний.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень