Головна  →  Новини  →  14 вересня 2018

У Контакт-центрі відбувся «День відкритих дверей» для потенційних кандидатів на роботу

У Контакт-центрі відбувся «День відкритих дверей» для потенційних кандидатів на роботу

13 вересня 2018 року Контактний центр організував «День відкритих дверей». Захід було влаштовано спільно з Центром занятості населення Шевченківського району для громадян, які потребують допомоги у працевлаштуванні.

Як потенційний роботодавець Контакт-центр провів презентацію для кандидатів, щоб якнайкраще познайомити з роботою відділів установи, запросити на стажування й, за можливості, на роботу.

Учасникам заходу було надано вичерпну інформацію про організаційну структуру; графік роботи; розмір заробітної плати; можливості для початку кар’єри та подальшого кар’єрного зростання; про захист інтересів профспілкою та тривалість відпустки.

Під час перегляду презентації було представлено програмні продукти Контактного центру міста Києва. А саме, Базу знань (http://wiki.1551.gov.ua), якою послуговуються оператори при пошуку необхідної інформації та надання консультацій з широкого кола питань.

На завершення відвідувачам розповіли про корпоративну культуру та спільний колективний відпочинок.

Осіб, яких зацікавила дана вакансія, було запрошено на індивідуальну співбесіду безпосередньо з Начальником відділу прийому звернень. 

Зауважимо, що Контактний центр міста Києва постійно розвивається та робить все можливе, щоб створити максимально привабливі умови роботи. Тому, якщо ви ШУКАЄТЕ РОБОТУ,  приєднуйтесь до нашого дружнього колективу! Контактний центр міста Києва (15-51) чекає на роботу операторів до відділу прийому звернень! Усі охочі можуть надсилати своє резюме на електронну  адресу: info@1551.gov.ua.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень