Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2018

Зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№ 16, 19, 22, 27, 30

Зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№ 16, 19, 22, 27, 30

15 жовтня з 08:00 до 18:00 вносяться зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№ 16, 19, 22, 27, 30 на час проведення капітального ремонту вул. Олени Теліги  на ділянці від вул. Ольжича до вул. Ризької. Про це повідомили у КП «Київпастранс». На цей час рух тролейбусів організовано:        

  • тролейбуси маршруту № 16 курсуватимутьвід Майдану Незалежності до вул. Дорогожицької за діючим маршрутом, далі – вул. Дорогожицька – вул. Ризька – вул. Вавілових - вул. Академіка Щусєва, далі за діючим маршрутом. В зворотному напрямку, від вулиці Академіка Туполєва до вул. Максима Берлінського за діючим маршрутом, далі вул. Максима Берлінського – вул. Ризька- вул. Дорогожицька – вул. Мельникова, далі за діючою трасою руху;

Схема 1

 

  • тролейбуси маршруту  № 19: «Площа Космонавтів – вул. Ризька (зупинка «Поліклініка»);  

Схема 1

  • тролейбуси маршруту № 22: «Аеропорт «Київ» (Жуляни) – Дегтярівський шляхопровід»;
  • тролейбуси маршруту № 27 від зал. ст. «Київ-Волинський» до Дегтярівського шляхопроводу;

Схема 1

  • тролейбуси маршруту № 30 курсуватимуть на двох ділянках від вул. Милославської до зал. ст. «Зеніт» та від вул. Кадетський гай до Дегтярівського шляхопроводу.

Схема 1

А також, на цей період організовується тимчасовий автобусний маршрут № 27к «Ст. м. «Почайна» – Дегтярівський шляхопровід» по трасі: просп. Оболонський – просп. Степана Бандери – вул. Олени Теліги – Дегтярівський шляхопровід.

Схема 1

 

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень