ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Шулявський шляхопровід готують до повного перекриття

На Шулявському шляхопроводі у межах реконструкції об’єкту перекладають інженерні мережі на з’їздах із вул. В. Гетьмана на просп. Перемоги, а також із проспекту перемоги на вул. О. Довженка. Тут облаштовують мережі зв’язку, зливової каналізації, водопроводу та газових мереж і переоблаштовують схеми організації дорожнього руху. Про це повідомляє заступник голови КМДА Дмитро Давтян. Початок робіт із улаштування пальових фундаментів та опор шлязопроводу буде можливим у лютому 2019 року, а монтаж металоконструкцій нового шляхопроводу розпочнеться з березня 2019 року.

Читати далі

У Києві тривають заходи до Дня захисника України

Із метою гідного вшанування захисників нашої держави всіх поколінь, відзначення на належному рівні Дня захисника України у столичній мерії затверджено план відповідних заходів. Крім виставок, святкових концертів, фестивалів і патріотичних акцій до свята також передбачено надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим категоріям киян у рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016–2018 роки». Також на Співочому полі у рамках проекту «Мужні та незламні» відбудеться дійство за участю об’єднаного Українського козацтва громади міста Києва. У програмі виступ ансамблю «Світоч», презентація козацьких організацій, майстер-класи, виставка козацьких атрибутів, книжок та пригощання відвідувачів кулішем із козацької кухні.

Читати далі

13 жовтня під час урочистостей «Зустрічаємо День захисника України разом!» заборонять рух транспорту на ділянці вулиці Володимирської

Цієї суботи, 13 жовтня, із 12:00 до 23:00 у парку імені Тараса Шевченка відбудеться патріотично-просвітницький захід «Зустрічаємо День захисника України разом!». Відповідну ініціативу Українського інституту національної пам’яті підтримано розпорядженням КМДА із метою вшанування мужності та героїзму захисників України, військових традицій і звитяг українського народу. У зв’язку із цією подією 13 жовтня із 17:30 до 22:30 заборонять рух усіх видів транспорту на вулиці Володимирській – на відрізку від вулиці Льва Толстого до бульвару Тараса Шевченка. Буде змінено й маршрути наземного пасажирського транспорту, що проходять вулицями, де триватимуть урочистості.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень