ТОП-3 найважливіших питань тижня

ТОП-3 найважливіших питань тижня

Ремонт станції метро «Святошин» продовжено до кінця цього року

Ремонт станції метро «Святошин» триватиме до 31 грудня 2018 року. Про це йдеться у наказі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Попередньо планувалося, що ремонт станції буде завершено наприкінці вересня, утім через складність робіт підряднику знадобилося більше часу на їх виконання. Як нагадали у КП «Київський метрополітен», на ст.м. «Святошин» впроваджується пілотний проект з улаштування ліфтів.

Читати далі

У Києві відновили роботу 21 котельні, на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 запускають в роботу енергоблоки

На ТЕЦ-6 запускають у роботу енергоблок №2, а на ТЕЦ-5 – енергоблок №3 . Теплові магістралі прогріватимуться зі швидкістю один градус на годину. Тобто, потрібно близько трьох днів, щоб вийти на планову температуру і відновити гаряче водопостачання усім споживачам. Про це під час прес-брифінгу заявив т. в. о. директора КП «Київтеплоенерго» Вячеслав Бінд. Нагадаємо, що 12 жовтня КП «Київтеплоенерго» та ПАТ «НАК «Нафтогаз України» підписали договір на постачання газу. Того ж дня після подачі палива теплоенергетики почали відновлювати роботу котелень та столичної ТЕЦ-6, які останні кілька місяців змушені були призупинити свою роботу через відсутність палива.

Читати далі

Підключення столиці до централізованого опалення розпочнеться 15 жовтня

Із 15 жовтня у Києві розпочнуть розгортання системи централізованого опалення. Про це сьогодні під час прес-брифінгу на ТЕЦ-6 повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. Він нагадав, що у столиці велика протяжність теплових мереж більше 2,9 тисяч кілометрів. «Тому ми заздалегідь розгортаємо роботу, аби встигнути запустити опалення до настання холодів», – пояснив Петро Пантелеєв.

Читати далі

Перейти до списку ПопередняНаступна Версiя для друку

 
 

  

 
Статистика розгляду звернень