КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


23 жовтня 2018

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з питань життєдіяльності Дарницького району

У Контактному центрі відбулася «пряма лінія» з питань життєдіяльності Дарницького району

У вівторок, 23 жовтня, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва взяв керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Калашник Микола Володимирович.

Традиційно захід тривав з 12.00 до 13.00. Прийом дзвінків відбувався за номером «15-51».

Від мешканців району надходили запитання щодо: відновлення благоустрою після виконання аварійних робіт (вул. Анни Ахматової, 14б; вул. Урлівська, 1/8); укладання та ремонту асфальтного покриття (вул. Єлізавети Чавдар, 1; вул. Тростянецька, 5а); проеведення ремонту під'їзду (вул. Ялтинська, 8/1); незадовільного стану сміттєвих контейнерів (вул. Урлівська, 3) тощо.

Також, під час спілкування пролунали важливі питання щодо проведення капітального ремонту труб у будинку та ремонту фасаду будинку за адресою вул. Урлівська, 3 та ін.

Проте додзвонювачі звертались не зі скаргами, а й висловлювали подяки. Зокрема, всім працівникам ЖЕД-202.

Загалом під час «прямої лінії» було розглянуто 9 питань та зареєстровано 18 звернень. Стосовно всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/3528.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.